De Friese versie van Tussen Kitsch en Kunst in het WestCord WTC Hotel te Leeuwarden.
Zaterdag 14 februari 2026 organiseert Art Connection, na het succes van augustus jl. weer een nieuwe aflevering van de Friese versie van Tussen Kitsch en Kunst in het WestCord WTC Hotel te Leeuwarden. Twee oud-medewerkers van het Fries Museum geven hun visie op voorwerpen die de bezoekers kunnen inbrengen. Door de enorme belangstelling de vorige keer waardoor we vele belangstellenden moesten teleurstellen, kan men zich vanaf 5 november per mail aanmelden. Zo snel mogelijk per mail aanmelden dan heeft u de meeste kans om deel te nemen. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Iedereen die thuis iets van waardevolle ‘kunst’ denkt te hebben kan zich opgeven. Stuur een mail met zoveel mogelijk informatie en minstens 1 foto van het object naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Er kunnen maximaal 2 objecten per persoon meegenomen worden en de kosten zijn € 7,50 welke ter plekke cash betaald dient te worden. Er is 15 minuten per persoon beschikbaar.
Rond 4 februari krijgt u dan per mail een bericht waar en hoe laat u verwacht wordt.
Deze Friese versie Tussen Kitsch en Kunst is een onderdeel van het 2-daagse gratis Kunstfestival ART Leeuwarden op zaterdag 14 en zondag 15 februari met veel kunst, muziek en workshops in de warme lobby van het WestCord WTC Hotel te Leeuwarden.
Ook vindt er op zondag 15 februari rond het middaguur een klassiek pianoconcert plaats op de 11everdieping van het WTC Hotel in Restaurant Elevé.
Art Connection
Ed van Dijk
0652473558